Соковник Russell Hobbs 20366 56 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Соковник Russell Hobbs 20366 56

Russell

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 5,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Mоќност:550W

Регулирање на брзината Брзини:2(тврдо и меко овошје)

Капацитет на садот за сок:700ml

Капацитет на сад за отпадоци:2l Материјал:нерѓосувачки челик

Дијаметар на инка:75mm

Безбедносен прекинувач

 

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X