Соковник Severin 3566 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Соковник Severin 3566


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,560ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 400W

Прекинувач со две контролни брзини

Максимален број на вртежи 19.000 r.p.m

Иноксно куќиште

Сад за отпадок со капацитет од 1 литри

Сад за сок со капацитет од 500 ml

Безбедносен систем на заклучување

Лесен за одржување

Тивок мотор со воздушно ладење

Нелизгачки ногарки

Black Friday ПОПУСТИ!

X