Соковник Severin 3567 - КУПИ НА РАТИ
-27%
, , , ,

Соковник Severin 3567


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,950ден 9,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност:150 W

Сад за сок со капацитет од 950мл

Капацитет на садот за отпадоци од 950 мл

Мала брзина, 105 вртежи во минута која овозможува максимално искористување на плодот

Лесен за одржување, вклучена е и четка за полесно чистење

Бесшумно воздушно ладење на моторот

Сито од нерѓосувачки челик

Вртење во обратна насока, во случај на запушување

Гумени ногарки