Соковник Severin 3570 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Соковник Severin 3570


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,190ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Moќност: 800 W

Максимален број на вртежи 19.000 r.p.m

Екстра голем XXL отвор

Инка со дијаметар од 8,5 cm

Kапацитет: 1.100 ml сок

Сад за отпадок со капацитет од 2.500 ml

Иноксно куќиште

Сито изработено од нерѓосувачки челик

Прекинувач со две контролни брзини

Тивок мотор со воздушно ладење

Лесен за чистење вклучено и четка во паковањето

Нелизгачки ногарки

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X