Соковник Severin 3571 - КУПИ НА РАТИ
-28%
, , , ,

Соковник Severin 3571


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,500ден 8,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 150W

Гумени ногарки

Вклучува четка за чистење