Спална соба Џулија нова - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Спална соба Џулија нова

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 35,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Лежај со натказни: 254,6 х 205 х 90 cm (душек 160 х 200)

Плакар: 225 х 60 х 205 cm

Изработка: Спална изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18мм, тапациран дел на таблата

Бесплатна испорака

Black Friday ПОПУСТИ!

X