Спална соба Капри - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Спална соба Капри

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 50,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии: Лежај со натказни – надворешно: 290 x 206 x 91 cm (за душек 180 x 200 cm)

Лизгачки Плакар: 250 x 67 x 216 cm

Изработка: Спална изработена од висококвалитетна иверка во Тортана иверка (корпус и лице) и Бела (лице). Тапацирана табла и ЛЕД осветлување.

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks