СПАЛНА МАРИБОР - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

СПАЛНА МАРИБОР

Status

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 17,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Лежај: 164,5 х 206 х 71 cm ( за душек: 160 х 200 cm)
Ормар: 150 x 52 x 181 cm
Натказни: 40 x 35,5 x 29 cm
Комплетот вклучува лежај, ормар и натказни
Даб какао со костен
Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм
Спална соба изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм.
Ормар со огледало Опција за нарачка со душек Орфеј
Вклучено меко затворање
Бесплатна достава

 

 

Продавница

Бренд