Спална соба Аделина - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Спална соба Аделина

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 39,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Лежај: 170 х 206 х 91 cm

Висина за лежај: 36 cm

Димензии за душек: 160 х 200 cm

Плакар: 180 х 52 х 203 cm

Тоалетна: 90 х 45 х 83 cm

2 натказни: 50 х 34 х 45 cm

Изработка: Спална соба изработена од висококвалитетна иверка со деб.18мм. (како на сликата) во Бела Сјај (лице) Бела Мат(корпус). Четворокрилен ормар со огледало на две врати

Душекот не е вклучен во цената

Монтажата не е вклучена во цената

Бесплатна испорака

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks