Шпорет на дрва Alfa Plam 90H Favorit - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Шпорет на дрва Alfa Plam 90H Favorit

ALFA PLAM

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 51,510ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии: 900 x 600 x 850 mm

Димензии На Рерна: 460 x 440 x 260 mm

Тежина На Производот: 146 kg

Капацитет За Греење: 133 m3 / 51 m2

Капацитет: 8 kW

Бесплатна испорака

Енергетска Класа: A

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks