Сушара BEKO DC8133G - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Сушара BEKO DC8133G

Beko
4 Продажби

Капацитет на сушење 8 кг
Енергетска класа B
Број на програми 16
Лед дисплеј
Програма за брзо сушење
Програма против гужвање
Димензии ( В Х Ш Х Д) 84 Х 59 Х 58,9 СМ

22,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница