Машина за сушење KONCAR SR 7VKP0 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машина за сушење KONCAR SR 7VKP0

Končar
6 Продажби

Машина за сушење Енергетска класа: B Боја: Бела Капацитет на сушење: 1-7 kg Број на програми: 15 Програм за намалено гужвање на алишта Потрошувачка (kWh/циклус): 4,18 Времетраење на стандарден програм (min): 118 Напон 220-240 Димензии (ВхШхД cm): 85×59,6×56,3 Бруто / нето тежина: 38,7/37,2

17,560ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница