Tелевизор - TCL ES560 ''40'' - КУПИ НА РАТИ
, ,

Tелевизор – TCL ES560 ”40”

TCL
3 Продажби

 Меморија: 8 GB
 Резолуција:  1366 x 768 px (подготвено за HD)
 Процесор (процесор):  четири јадра
 Тежина:  4 kg/6.40 kg
 Големина на екранот (инч / см):  32 “/ 81 cm
 Тип на панел:  LED
 Резолуција на панел:  HD
 TV приемник:  DVB-T2 / C / S2
  SMART:   Да
 Оперативен систем:  Android

20,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница