TV Tesla 65E625BUS,UHD,Android - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

TV Tesla 65E625BUS,UHD,Android

Tesla

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 39,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дијагонала 65″ (165cm)

LED екран

Резолуција 3840 x 2160

Android, Smart

WiFi

Бесплатна испорака

 

Бренд

Продавница