Телевизор Tesla 50S906BUS,UHD,Android SB + ГРАТИС Прочистувач на воздух Tesla air 3 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор Tesla 50S906BUS,UHD,Android SB + ГРАТИС Прочистувач на воздух Tesla air 3

Tesla

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 30,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Резолуција UHD
Smart OS
Android TV
Димензија на екранот 50″
Серија S905
Модел 55S905BUS
Тјунер
DVB-T/T2/C/S/S2
Бренд

Продавница