Tesla 55S906BUS,UHD,Android SB + ГРАТИС Прочистувач на воздух TESLA AIR 3 - КУПИ НА РАТИ
, ,

Tesla 55S906BUS,UHD,Android SB + ГРАТИС Прочистувач на воздух TESLA AIR 3

Tesla
6 Продажби

Резолуција – UHD
Smart OS – Android TV
Боја – Црна
Димензија на екранот – 55″
Серија – S906
Модел
55S906BUS – Тјунер
DVB-T/T2/C/S/S2 – Контраст
9788:1
Агол на гледање – 178°/178°
Јачина на звучници – 2x12W
HDMI – 3
USB – 2
HDR10 – Да

34,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница