Tesla 65S906BUS,UHD,Android SB - КУПИ НА РАТИ
, ,

Tesla 65S906BUS,UHD,Android SB

Tesla
Нема инфо.

Резолуција – UHD
Smart OS – Android TV
Боја – Црна
Димензија на екранот  –  65
Серија – S906
Модел – 65S906BUS
Тјунер – DVB-T/T2/C/S/S2
Контраст – 11700:1
Агол на гледање – 178°/178°
Јачина на звучници – 2x12W

38,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.