Телевизор Tesla 65S906BUS,UHD,Android SB - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор Tesla 65S906BUS,UHD,Android SB

Tesla

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 38,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Резолуција – UHD
Smart OS – Android TV
Димензија на екранот  –  65
Серија – S906
Модел – 65S906BUS
Тјунер – DVB-T/T2/C/S/S2
Контраст – 11700:1
Агол на гледање – 178°/178°
Јачина на звучници – 2x12W
Бренд

Продавница