Тостер Сендвич Gorenje KR 1800 E PRO - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Тостер Сендвич Gorenje KR 1800 E PRO

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Температурни нивоа: 4

Број на нивоа на печење: 4

Моќност на грејачот: 1.800 W

Куќиште: Не’рѓосувачки челик

Ширина на зоната за печење: 32 cm

Длабочина на зоната за печење: 24 cm

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Бренд

Продавница