Тостер Сендвич Gorenje KR 1800 SM - КУПИ НА РАТИ
-13%
, , , , ,

Тостер Сендвич Gorenje KR 1800 SM

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,570ден 4,090ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 1.800

Температурни нивоа: 4

Број на нивоа на печење: 4

Длабочина на зоната за печење: 22cm

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 35×13,5×30,5cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 39×14,5×36,5cm

 

 

Бренд

Продавница