Машки велосипед Trinx K-016 PRO 26“ - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машки велосипед Trinx K-016 PRO 26“

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 17,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина на рам М-17“
Големина на тркало 26“
Бесплатна достава
Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X