Машки велосипед Trinx K-036 17" - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машки велосипед Trinx K-036 17″

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 18,290ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина на рам М-17 “

Големина на тркало 26 “

Челична рамка

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница