Машки велосипед Trinx M-100 Elite 27.5“ - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машки велосипед Trinx M-100 Elite 27.5“

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 19,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина на рам 18″

Големина на тркало 27,5 ”

Рамка: алуминиумска рамка

Бесплатна достава

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X