Машки велосипед Trinx M-116 Elite - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машки велосипед Trinx M-116 Elite

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 20,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина на рам: М-16“
Големина на тркало: 27.5“
Алуминиумска рамка
Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X