Машки велосипед Trinx M-136 26“ - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Машки велосипед Trinx M-136 26“

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 21,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина на рам М-16“
Големина на тркало 26“
Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X