Машки велосипед Trinx M-139 Pro 21" - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машки велосипед Trinx M-139 Pro 21″

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 20,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина на рам: L-18 “

Големина на тркало: 29 “

Алуминиумска рамка

 

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X