Тросед Милано - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Тросед Милано

Мебел Ви
Нема инфо.

Димензии: L 233 х W 96 х H 76-82 cm

Височина на седиште: 42 cm

Длабочина на седиште: 50 cm

Димензии за спиење: 90 х 180 cm

 

28,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.