ТВ ЛЕД ЕЛЕКТРА ЕТ-45ФХД18С-Т2 СМАРТ - КУПИ НА РАТИ
, ,

ТВ ЛЕД ЕЛЕКТРА ЕТ-45ФХД18С-Т2 СМАРТ

Elektra
2 Продажби

Големина на екран: 45″ ( 114,5cm )
FULL HD SMART TV ANDROID
Резолуција: 1920 x 1080
Дигитален тјунер: DVB-T2/С
Аудио систем: MPEG-1
Стерео звук: NICAM
Максимален аудио излез: 2×8W
Вградено Wi-Fi
Приклучоци: RJ45 x1, EARPHONE OUT х 1, SCART х 1, PC Audio In х 1, VGA х 1,
COAXIAL х 1, HDMI x 3, USB x 2, MINI AV x 1, MINI YPBPR x 1, CI x 1

17,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница