ТВ ЛЕД ЕЛИТЕ 40 Л 4017 СТ2 - КУПИ НА РАТИ
, ,

ТВ ЛЕД ЕЛИТЕ 40 Л 4017 СТ2

Elite
Нема инфо.

Големина на екран 40″ (110cm)
FULL HD
Резолуција 1920×1080
Дигитален тјунер DVB-T2/C
3xHDMI, USB, Scart, VGA, AV

12,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница