Телевизор LED Hitachi 43HAK6350 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор LED Hitachi 43HAK6350

Hitachi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 19,999ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

43″(108cm) 4K UHD SMART LED TV

Резолуција:(3840 x 2160)

QUAD CORE процесор

Android TV

Picture Master Pro

Тип на панел: DLED

Dolby Vision HDR

Хибридна лог гама (HLG)

Електронски програмски водич (EPG)

Капацитет за складирање на програмата (аналоген)

Капацитет на складирање на програма (дигитален S / S2)

Режими на слика:Dynamic, Game,Sports, Cinema, Natural, User

USB снимање (PVR подготвено)

Media Player, HDR, Dolby Vision HDR, UHD Upscaler

Аудио излезна моќност (RMS) 2x10W RMS(%10 THD)

Google Play Store, Micro Dimming

Bluetooth, Вграден Wi-Fi

Netflix 4K, Googlecast

BT Remote Control with Mic

3 HDMI, 2 USB, CI +, Ethernet

DVB-T2/C/S2

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X