Телевизор LED Philips 32″ PHS6605/12 HD Smart - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор LED Philips 32″ PHS6605/12 HD Smart

Philips

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,999ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Екран 32″ LED HD (1366 x 768)

Сооднос 16:9

SmartTV апликации / YouTube Netflix TV

Корисничка интеракција SimplyShare

Пресликување на екранот

Подобрување на сликата Pixel Plus HDR10

HLG (Hybrid Log Gamma)

HDMI X 3 / USB X2 / CI+

Дигитален аудио излез (оптички)

Ethernet-LAN ​​RJ-45

Сателитски конектор

Излез за слушалки

Антена од типот F

Услужен конектор

EasyLink (HDMI-CEC)

Далечински управувач

Системска аудио контрола

Безжични врски Wi-Fi 802.11n 2 x 2

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X