Телевизор LG 4k UHD Led Smart 43UM7100 PLB - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Телевизор LG 4k UHD Led Smart 43UM7100 PLB

LG

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 25,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

43″(108cm) 4K UHD LED SMART TV

Резолуција: (3840 x 2160)

Quad-core processor

Artificial Intelligence LG ThinQ AI

Active HDR

WebOS Smart TV

HDMI,USB,LAN,Cl Slot

DVB-C/T2/S2

Вграден Wi-Fi

Бренд

Продавница