Телевизор TCL EP660 43" Android - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор TCL EP660 43″ Android

TCL

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 23,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Тип на производ LED UHD Android TV

Тип на задно осветлување   DLED

Процесор 64-bit A55×4 900MHz~1.1GHz

Графички процесор Mali470×3 600MHz~800MHz

ОС Android P

Стил на кориснички интерфејс Android TV UI & TCL TV+ 3.x UI

Почетни страници Google Play, Featured Apps, Source

Бренд

Продавница