Телевизор TCL 55" 55P715, 4K Ultra HD - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор TCL 55″ 55P715, 4K Ultra HD

TCL

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 34,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Меморија: 16 GB

Резолуција: 3840 x 2160px

Процесор (процесор): ARM Cortex-A55

Тежина: 27.70kg

Тип на панел: LED

Резолуција на панел: UHD

TV приемник: DVB-T2 / C / S2

SMART: Да

Оперативен систем: Android TV

PPI (Индекс на изведба на слика):  1500

HDR: HDR10

Осветленост (cd / m2): 270

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X