Телевизор TCL EC780 55" - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор TCL EC780 55″

TCL

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 50,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Меморија:  16 GB

Резолуција:  3840 x 2160px

Тежина: 22.60 kg/17.40 kg

Тип на панел: LED

Резолуција на панел: UHD

Оперативен систем: Android 9.0

Класа на енергетска ефикасност:  A+

Bluetooth

WiFi

USB влезови: 2 x 2.0

Влезови HDMI:  3 x 2.0b

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X