Телевизор TCL ES560 32" - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор TCL ES560 32″

TCL

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 15,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Меморија:  8 GB

Резолуција: 1366 x 768 px (подготвено за HD)

Тежина: 4 kg /6.40 kg

Големина на екранот (инч / см):  32 “/ 81 cm

Тип на панел:  LED

Резолуција на панел: HD

Оперативен систем:  Android

Класа на енергетска ефикасност:   A +

WiFi

USB влезови: 1 x 2.0

Влезови HDMI: 2 x 1,4

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница