Tелевизор TCL ES560 40'' - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Tелевизор TCL ES560 40”

TCL

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 20,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Меморија: 8 GB

Резолуција: 1366 x 768 px (подготвено за HD)

Процесор (процесор):  четири јадра

Тежина: 4 kg/6.40 kg

Големина на екранот (инч / см): 32 “/ 81 cm

Тип на панел: LED

Резолуција на панел: HD

TV приемник: DVB-T2 / C / S2

SMART

Оперативен систем: Android

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X