Телевизор Tesla 32T312BH 32" HD Ready - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор Tesla 32T312BH 32″ HD Ready

Tesla

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 12,240ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Резолуција HD

Паметен оперативен систем

Големина на екран 32 ”

HDMI 2

USB 2

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница