TV TESLA 55" Q55K925SUS - КУПИ НА РАТИ
, , ,

TV TESLA 55″ Q55K925SUS

Tesla

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 33,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дијагонала 55″(140cm)
Резолуција 3840 x 2160
QLED
SMART
WiFi
DVB-T/T2/C/S/S2
Гаранција 3 години
Бесплатна Достава