Детски велосипед Max GMX 2.0 20 контра - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Детски велосипед Max GMX 2.0 20 контра

MAX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 5,790ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Метален рам 20 × 11,2

Челични бандажи

Метални предни кочници и задна КОНТРА

Касетна средна осовина

Полу алиминиумски рачки за кочници

Поренос-Ѕвезда: 18 T

1 брзинa

Гуми Anpeng 20 × 2,125

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X