ВЕЛОСИПЕД МАКС ИСТ КОСТ 5.0 СИЛВЕР 20" - КУПИ НА РАТИ
, , ,

ВЕЛОСИПЕД МАКС ИСТ КОСТ 5.0 СИЛВЕР 20″

MAX
Нема инфо.

Големина на тркала: 20
Метален рам: 11
Гуми Wanda: 20×2,125
седиште: Vader со М6 Qick Release
Бандажи: дупли алуминиумски
Кочници: V-brake алуминиумски
Средна осовина: со затворен касетен систем
Педали: полу метални со лагери,

8,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница