Машки велосипед Max camara 7.0 black 26 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машки велосипед Max camara 7.0 black 26

MAX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 10,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Метален рам 15

Висококвалитетни гуми Wanda 26×1,95

Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач

Vader ComfortLady седиште со М6 Quick Release

Дупли алуминиумски бандажи

V-brake алуминиумски кочници

Средна осовина со затворен касетен систем

Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire)

Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

Полу метални педали со лагери

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X