Машки велосипед Max stella 7.0 27 5 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машки велосипед Max stella 7.0 27 5

MAX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 11,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Метален рам 17

Висококвалитетни гуми Wanda 27.5 × 1,95

Метални рачки за кочници со менувач

Vader ComfortLady седиште со М6 Quick Release

Дупли алуминиумски бандажи

Предна вилушка со амортизер

Предна и задна диск кочница

Средна осовина со затворен касетен систем

Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire)

Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 21 speed)

Полу метални педали со лагери

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X