Машки велосипед Venssini modena mod264 26"/17" - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машки велосипед Venssini modena mod264 26″/17″

VENSSINI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 11,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Седло HUABEI TEA ROZE
Рачки за волан MEGA црно бели – кратки
Волан 620MM 22.2X25.4MM црн
Сет V PVC без рачни кочници
Педали PVC KLASIK
Среден погон MTB црн 22/32/42Т
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец MTB MAYA Z33 P6001
Обрач  V1 26″ сив 36 дупки V1.26SV.
Предна глава MTB 36R
Задна глава MTB 36R
SP.26X1.95(50-559) H-826 DIJU
6 фази индекс црн 14T-28T SHUN FENG
Среден менувач DOWN PULL SIPO 42T
Заден менувач кинески на кука
Рачен менувач A REVO SHIFT POWER SFT-30
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница