Машки велосипед Venssini torino tor 264-tor264 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машки велосипед Venssini torino tor 264-tor264

VENSSINI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 10,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Седиште црно зелено CENTURY SG-322

Рачки за волан MEGA црно зелени краци

Крива на волан 620MM 22.2X25.4MM црн

Сет V PVC без рачни кочници

Педали PVC KLASIK акција

Среден погон MTB црн 22/32/42Т

Средна осовина MTB на штраф 5S

Ланец MTB MAYA Z33 P6001

Обрач V1 26″ сив 36 дупки V1.26SV.

Предна глава MTB 36R

Задна глава MTB 36R

SP.26X1.95(50-559) H-826 DIJU

Индекс на фаза црно жолт 13T-28T SHUN F.

Среден менувач TOP PULL FRICTION 42T SIPO

Менувач заден кинески на кука

Рачен менувач POWER 7INDEX SFT-30

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X