VENSSINVENSSINI TORINO TOR 264- TOR264 neon зелен - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

VENSSINVENSSINI TORINO TOR 264- TOR264 neon зелен

VENSSINI
Нема инфо.

седиште црно зелено CENTURY SG-322
рачки за волан MEGA црно зелени краци
крива на волан 620MM 22.2X25.4MM црн
сет V PVC без рачни кочници
педали PVC KLASIK акција
среден погон MTB црн 22/32/42Т
средна осовина MTB на штраф 5S
ланец MTB MAYA Z33 P6001
обрач V1 26″ сив 36 дупки V1.26SV.
предна глава MTB 36R
задна глава MTB 36R
SP.26X1.95(50-559) H-826 DIJU
Индекс на фаза црно жолт 13T-28T SHUN F.
среден менувач TOP PULL FRICTION 42T SIPO
менувач заден кинески на кука
рачен менувач POWER 7INDEX SFT-30

10,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница