Вграден камин Prity CW 18 y парно - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Вграден камин Prity CW 18 y парно

PRITY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 90,150ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќ: 22 kW

Погоден за простории до 122 m2

Големина ( a x b x h /cm) : 65 x 65 x 65 /cm

Тежина : 135 кг

Гориво : дрво, јаглен

Дрвени рачки на вратите

Врата  од леано железо

Опремен со два рачни амортизери:
преден амортизер за контрола на довод на воздухот
амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот

1 година гаранција

Бренд

Продавница