Вградена плоча Bosch ПКФ659Ц17Е - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Вградена плоча Bosch ПКФ659Ц17Е


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 23,290ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Готвење: 4 зони

Прилагодување на моќноста: 17 степени

Номинална моќност: 6600 W

Минималната дебелина на панел: 20 mm

Димензии (ШxВxД): 58,3 x 5,2 x 51,3 см

Тежина: 7 kg

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X