Вградена плоча Vox ЕБЏ 200 ЕИЏ - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Вградена плоча Vox ЕБЏ 200 ЕИЏ

Vox

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,790ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Тип: електрична

Ширина 30 cm

Рингла ø145 мм

Експрес рингла ø180 мм

Сигнална сијаличка

Струен кабел

Контрола однапред

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X