Вградна рерна Gorenje BO715E10X - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Вградна рерна Gorenje BO715E10X

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 25,190ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: A

Димензии (ШxВxД): 59,7 × 59,5 × 54,7 cm

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X